نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دوسال تحقیر شدم

1953
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39875
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوسال تحقیر شدم

سلام من الان انقد حالم بده کمکم کنین

من مدت دو ساله با یه پسر در ارتباطم توی این دوسال همش من تخریب کرده همش ازم ایراد میگیره با اینکه خودش پیش قدم شد دنبالم بود همچین که محلش دادم از روز بعد بهم گف سیا...روزا بعد دیدم عکس دخترا دیگه نشونم میداد میگف نگا چه دافیه چه اندامی داره خوشگله و...حتی چتاش با دخترای دیگه که همشون خوشگل و خوشتیپ بودن دیدم...خودشم تیپ قیافه خوبی داره...دوربرش دختر زیاده....

بدبختی چون اولین ادم زندگیم بود عاشقش شدم الان بعد دو سال با اینکه میفهمه خیلی دوسش دارم باز تحقیرم میکنه تصمیم گرفتم دیگه بهش پیام ندم نرم ببینمش دیدم خودش پیام میده که بریم بیرون یه بار که خیلی ناراحت بودم اصلا جوابش ندادم نمیدونین چه حرفای زشتی بهم زد که نمیتونم بگم ولی در این حد بگم که من دختر خرابی دونست که برا خراب بازیام دنبالش بودم...بازم حرفاش به شوخی گرفتم تا اینکه دیروز بدجور داغونم کرد هم بهم گف بد هیکلی هم گف زشت هم سیا و ...میگف دخترا دیگه باهاشون دوستم ببین چقد جیگرن منم خیلی حرصم گرف...بهم گف کاری میکنم که التماسم کنی تا بیام ببینمت... حتی بهم گف دختری که همه چی تموم باشه من براش کم نمیزارم...ولی چون تو اینجوری نیستی فقط تویی که نباید تو رابطه برام کم بزاری....دیگه بلاکش کردم

از دیروز فقط دارم گریه میکنم میخام بدونم اگه انقد در نظرش من زشت و بی ارزشم چرا ولم نمیکنه و میره بعد چن وقت باز پیداش میشه؟ اگه باز برگشت چی جوابش بدم؟؟من میخام تمومش کنم ولی تحمل حرفای زشتی که ممکنه بهم بزنه ندارم چکار کنم بنظرتون من واقعا در نظرش زشتم؟؟ اگه اره پس چرا ولم نمیکنه؟؟ بخاطر حرفاش کلا اعتماد بنفسم رفته از خودم بدم اومده و فقط دارم اشک میریزم فقط میخام هدفش از اینجور حرف زدن با خودمو بدونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : دوسال تحقیر شدم

سلام خوبی ؟
    ببین به قول خدا شیطان در فکر ما مدام در حال نجواست چجور نجوایی ؟ نجواهای بد اینکه تو زشتی تو خوب نیستی و بعضی از انسانها به دلیلی تاریکی دلشون جزئی از سربازان شیطانند که مدام حال و احساسمون نسبت به خودمون رو بد میکنن ..بهترین کار روی گردانی از این دست ادماست , ازت میخام به هیچ وجه با چنین انسانی ارتباط برقرار نکنی چون در اینده باعث میشه که باوری ک نسبت به خودت داری به کلی تخریب بشه ... گفتی که عاشقی ولی چیزی ک هست این رابطه بیشتر از اینکه به تو عشق هدیه بده نفرت میده و جایی ک نفرت باشه دیگه عشقی نیست نه نسبت به خودت نه دیگران ...و الان اصلا نه نگران باش نه بترس چون تو بیداری تو اگاهی نسبت به خودت تو میدونی با ارزشی و دوست داشتنی برای همین هیچ وقت درونا نتوتستی گفته هاشو تایید کنی و با استدلال هایی که اوردی اون ها رد کردی
    و همچنین بعد اینکه قطع ارتباط کردی حتما باید رو خودت رو عشق و دوست داشتن خودت کار کنی تا مجدد باورهاتو بسازی و مطمئن باش همین الان هم بهترینی ...
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. 2 کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhaye tanha 73 نمایش پست ها
    سلام من الان انقد حالم بده کمکم کنین

من مدت دو ساله با یه پسر در ارتباطم توی این دوسال همش من تخریب کرده همش ازم ایراد میگیره با اینکه خودش پیش قدم شد دنبالم بود همچین که محلش دادم از روز بعد بهم گف سیا...روزا بعد دیدم عکس دخترا دیگه نشونم میداد میگف نگا چه دافیه چه اندامی داره خوشگله و...حتی چتاش با دخترای دیگه که همشون خوشگل و خوشتیپ بودن دیدم...خودشم تیپ قیافه خوبی داره...دوربرش دختر زیاده....

بدبختی چون اولین ادم زندگیم بود عاشقش شدم الان بعد دو سال با اینکه میفهمه خیلی دوسش دارم باز تحقیرم میکنه تصمیم گرفتم دیگه بهش پیام ندم نرم ببینمش دیدم خودش پیام میده که بریم بیرون یه بار که خیلی ناراحت بودم اصلا جوابش ندادم نمیدونین چه حرفای زشتی بهم زد که نمیتونم بگم ولی در این حد بگم که من دختر خرابی دونست که برا خراب بازیام دنبالش بودم...بازم حرفاش به شوخی گرفتم تا اینکه دیروز بدجور داغونم کرد هم بهم گف بد هیکلی هم گف زشت هم سیا و ...میگف دخترا دیگه باهاشون دوستم ببین چقد جیگرن منم خیلی حرصم گرف...بهم گف کاری میکنم که التماسم کنی تا بیام ببینمت... حتی بهم گف دختری که همه چی تموم باشه من براش کم نمیزارم...ولی چون تو اینجوری نیستی فقط تویی که نباید تو رابطه برام کم بزاری....دیگه بلاکش کردم

از دیروز فقط دارم گریه میکنم میخام بدونم اگه انقد در نظرش من زشت و بی ارزشم چرا ولم نمیکنه و میره بعد چن وقت باز پیداش میشه؟ اگه باز برگشت چی جوابش بدم؟؟من میخام تمومش کنم ولی تحمل حرفای زشتی که ممکنه بهم بزنه ندارم چکار کنم بنظرتون من واقعا در نظرش زشتم؟؟ اگه اره پس چرا ولم نمیکنه؟؟ بخاطر حرفاش کلا اعتماد بنفسم رفته از خودم بدم اومده و فقط دارم اشک میریزم فقط میخام هدفش از اینجور حرف زدن با خودمو بدونم
    سلام
    به نظرمن هرچه زود ترازاین آدم دوری کنید این آقا مطمئنن شما رو دوست نداره وفقط می خواد باتخریب روحیه شما کاری کنه که شمابرید سمتش وبتونه هرنوع سواستفاده ای رو از شما بکنه بخاطرهمینم شماروول نمی کنه واینطوری داره باتحقیر شما کیفشو میکنه وبعداهم سواستفاده های دیگه ...

اینم بگم که توی این دنیا هیچ کس نیست که کامل وبی عیب باشه گل بی عیب خداست.هرکسی ممکنه توی ظاهرش یه سری کاستی هایی به اصطلاح باشه که مطمئنن هیچ چیزی ازارزش انسانی اون فرد کم نمی کنه چون چیزی که مهمه باطن آدمه نه ظاهری که هرلحظه ممکنه از دست بره و...
    پس به جای فکر کردن به اون آقا ازش دوری کنید وخودتونو با چیزای دیگه سرگرم کنید وبه هیچ عنوان دیگه اون آقا رو توی زندگیتون راه ندید
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

5. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به گفت های شما این رابطه از روز اول رابطه بیماری بوده است رابطه ای که باعث پیشرفت طرفین در آن نشود و به هنجارهای یکدیگر احترام گذاشته نشود ارزش ادامه دادن ندارد و اینکه ایشون شما را تحقیر می کنند و با حرفهایشان باعث رنجش شما می شوند می تواند برای پنهان کردن مشکلات خودشان باشدو افرادی که از اعتماد به نفس پایینی برخودار هستند با تحقیر دیگران سعی در بزرگ جلو دادن و با ارزش کردن خود می کنند. با توجه به اینکه ایشون از اول رابطه رفتارهایی مانند نشان دادن عکس های دیگران و مقایسه و تحقیر کردن شما و. .. انجام می داده اند بهتر بوده است شما سریع تر رابطه را ترک می کردید تا از آسیب کمتری در این رابطه می دیدید. ما چون با ایشان صحیت نکرده ایم نمی توانیم در مورد ایشون قضاوت کنیم اما آن چیزی که قابل تفکر است این موضع است که شما بهتر است با دید بازتری به این رابطه نگاه کنید و این موضوع قابل ذکر است که داشتن احساس دوست داشتن بسیار قابل ستایش است اما دوست داشتن باید در جایی صرف شود که ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد متاسفانه ممکن است شما به علت ترس از تنهایی و اینکه ایشون در شما اینقد اعتماد بنفس را پایین آورده اند که ممکن است ویژگی های مثبت خود را نادیده بگیرد و فکر کنید ایشان تنها آدمی است که به شما توجه می کندو همچنین ترس از آینده و.... باعث شود شما از ترک این رابطه بیمار خوداری کنید . متاسفانه ارتباط با اینگونه افراد می تواند باعث آسیب روحی و کم شدن اعتماد به نفس در شما شود که می توانید با کمک یک متخصص در یک پروسه مشاوره آنها را برطرف کنید.
    در این مسیر از روانشناسان مجرب کانون مشاوران ایران کمک بگیرید.
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
    شاد باشید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

واقعا موندم شما خانما چرا اینقدر میزارید تحقیر بشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)